Лізингові послуги в Києві і області від компанії “Кар-Мані”

Лізинг "Кар-Мані"

Минивен с ауди

Оформіть лізинг за 1 день

Берете паспорт, код і свідоцтво про реєстрацію автомобіля (Тих. Паспорт) необхідного автомобіля

Приїжджаєте до нас в офіс обговорити деталі

Перевірка документів – 30 хв.

Складання і читання договорів – 30 хв.

Оформлення документів – 59 хв.

Песочные часы

Лізинг в "Кар-Мані"

Лізинг авто – це форма кредитування, яка більше схожа на покупку машини в розстрочку.

Оплата частями

Лізинг автомобіля має на увазі довгострокову оренду, за умовами якої фізична або юридична особа сплачує щомісячні платежі, а по закінченні договору стає повноправним власником орендованого майна.

Список

Компанія КАР-Мані пропонує найбільш комфортні умови фінансової оренди авто з можливістю викупу для малого і середнього бізнесу, фізичних осіб, приватних підприємців.

Копилка

Ви можете заощадити обігові кошти і отримати новий автомобіль для особистого користування або бізнесу при мінімальних стартових вкладах. Хочете купити фуру і не вистачає грошей? Потрібна спецтехніка? Хочете працювати на своєму комбайні? У вас є тягач, але немає напівпричепа? Потрібно розширити діючий автопарк автобусів? Є два варіанта. Перший - б / у авто 40% перший внесок. Відсоткова ставка 1% від тіла кредиту.

Калькулятор

Другий - Новий з салону 50% перший внесок. Ви купуєте авто в салоні. Відсоткова ставка 1% від залишку. Цей варіант підходить для людей, які беруть комерційний транспорт: автобуси, трактори, автокрани, комбайни, самоскиди, сідельні тягачі, рефрижератори, екскаватори. Найчастіше людям зовсім трохи не вистачає на покупку, і ми готові їм допомогти. Якщо ви звернетеся в банк, то ця тяганина триватиме до місяця, а ми вирішимо ваше питання за пару днів.

Коли не вистачає грошей на придбання машини, залишається лише кілька варіантів: попросити в борг у друзів і знайомих або спробувати взяти кредит в банківській установі. Шанси на це, звичайно ж, невисокі – особливо з огляду на суму, яка потрібна на таку покупку. А лізинг – це ще одна можливість обзавестися машиною, але більш доступна.

Головна проблема полягає в тому, що далеко не всі продавці згодні продати машину в кредит. Особливо при покупці «з рук». Власнику не потрібна зайва морока, він хоче отримати всю суму тут і зараз. Тому він просто відмовить вам і почекає, поки з’явиться людина, яка заплатить відразу.

Друзі та знайомі, навіть якщо дадуть гроші, то з часом почнуть вимагати їх повернути. І зазвичай це відбувається в самий невідповідний момент, коли у вас немає такої можливості. У підсумку все закінчується не кращим чином.

Але ви завжди можете прийти в Кар-Мані і скористатися послугою «лізинг б / у авто в Києві». Ми купимо машину, повністю розрахувавшись з продавцем. А вам потрібно тільки внести аванс, після чого своєчасно вносити платежі згідно з графіком (квапити ніхто не буде).

Натискаючи на кнопку "Відправити заявку" і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин.

Хотите мы вам перезвоним?

Нажимая на кнопку “Отправить заявку” и мы свяжемся с Вами в течении 5 минут.

Или свяжитесь с нами любым удобным способом

Хотите мы вам перезвоним?

Нажимая на кнопку “Отправить заявку” и мы свяжемся с Вами в течении 5 минут.

Или свяжитесь с нами любым удобным способом

Хотите мы вам перезвоним?

Нажимая на кнопку “Отправить заявку” и мы свяжемся с Вами в течении 5 минут.

Или свяжитесь с нами любым удобным способом

Найчесніша акція
в Києві та області.

Застава авто під 1%

Натисніть на кнопку "Очікувати дзвінок" і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин.